چیدمان پنجره عاملی مهم در زیبایی ساختمان سازی

اگر در حال بازسازی هستید و می‌خواهید در جایی که دیوار بیرونی وجود دارد، پنجره آهنی دوجداره ورودی اضافه کنید، انتظار هزینه قابل توجهی در محدوده مقداری دلار را داشته باشید.

اگر فقط پنجره‌ها را با چیدمان پنجره‌های کناری موجود عوض می‌کنید، قیمت به سبک پنجره خاص بستگی دارد.

در چیدمان پنجره دوجداره ریلی حاشیه ای معمولی، پنجره مرکزی یک پنجره تصویر ثابت است در حالی که دو پنجره کناری ممکن است پنجره ای، یک یا دو آویزان باشند.

یکی از گزینه‌های رایج‌تر برای جهت‌گیری پنجره‌های افقی، پنجره‌های کشویی تقریباً شبیه به صدا عمل می‌کنند: با لغزش یک بخش روی قسمت دیگر، درست مانند درهای شیشه‌ای کشویی، این می تواند جریان هوای عالی و آب بندی نسبتاً خوبی را فراهم کند.

لغزنده ها اغلب برای پنجره چوبی های خروجی زیرزمین مورد استفاده قرار می گیرند، اما ممکن است برای مناطقی که جذابیت محدود کردن نگرانی بزرگ تری است، ظاهر پیچیده ای نداشته باشند.

به غیر از قفل، لغزنده ها اجزای مکانیکی ندارند که به نگهداری و هزینه کلی کمک می کند. به طور متوسط، نصب اسلایدرها بین مقداری دلار هزینه دارد که محدوده بالایی پنجره‌های کشویی بسیار بزرگ را نشان می‌دهد.

این پنجره ها نام خود را از محافظ سایبان مانندی که در هنگام باز کردن ایجاد می کنند گرفته اند. اگر دوست دارید پنجره های خود را در هنگام بارندگی باز نگه دارید، این آنها را گزینه های خوبی می کند.

با لولا در بالا، پنجره های سایبان در بالا، پایین یا کنار یک پنجره تصویری جفت می شوند.

بر خلاف پنجره upvc کشویی های رومیزی که در امتداد یک صفحه عمودی باز می شوند، پنجره سایبان از بالای قاب باز می شوند. عملکرد مکانیزم میل لنگ آسان است.

در صورت عدم استفاده، مهر و موم محکمی ایجاد می کند. وقتی باز هستند، جریان هوای مناسبی را فراهم می کنند.

 • منابع:
  1. Types Of Windows To Consider For Your Home
 • تبلیغات: 
  1. درباره تاثیر فندق بر پاک سازی پوست چیزی شنیده اید؟
  2. آشنایی با چند تاجر بزرگ که زندگی شما را متحول می کند
  3. راز پیری و سلامت را بیابید
  4. میلیاردر شدن با موجودی خالی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.