پالتو زنانه چرم مارالی که هرگز کثیف نمی شود

زمستان در راه است و با این فصل، بسیاری از شهروندان نیاز به تجدید کمد لباس خود دارند. و از قبل معلوم است که لباس ستاره ای این موقع از سال پالتو است. خوب، آیا می خواهید بدانید 10 نوع پالتو که باید بدانید چیست؟ در زیر در مورد آنها صحبت می کنیم.

1.- سنگر

سنگر، پالتو زنانه چرم مارال و در اسپانیا، بارانی معمولی. برخی از آنها برازنده و برخی دیگر نامتقارن هستند، اما در هر صورت هرگز از مد نمی افتند. اگر باید با رنگی برای کت ترنچ خود بمانید، بگذارید بژ باشد، زیرا با همه چیز ترکیب می شود. ظاهری ایده آل برای روزهای بارانی یا به عنوان مانتو میان فصل.

2.- انوراک

معمولاً در کشورهایی که هوا سردتر است، انورک ضد آب است و معمولاً یک هود دارد. این می تواند به یک لباس بسیار شیک تبدیل شود به شرطی که به خوبی ترکیب شود و معمولاً نیم دکمه پوشیده می شود.

 

3.- بلیزر

تفاوت آن با کاپشن آن است که رسمی تر است، در حالی که بلیزر غیررسمی تر است. در مد پاییز زمستان 2019 با کمربند و سایز بزرگ پوشیده می شود.

4.- پالتو ملوانی

همانطور که ممکن است تصور کنید، پالتو ملوانی، آبی کلاسیک است، با یقه های متوسط ​​و دکمه های طلایی. این لباسی است که فراتر از زمان است، به همین دلیل است که فصل به فصل در تعداد زیادی از کمد لباس ها جایگاهی را به دست می آورد.

5.- دوچرخه سوار

برش در قسمت کمر و چرم مشکی، اما از آنجا آزادی در این لباس مطلق است. در واقع، معمولاً دوباره اختراع می شود تا یک لباس مناسب در همه نوع ظاهر باشد، بتواند بیشتر راکر، پانک تر، صاف و غیره باشد.

6.- بارانی

بارانی باید لباسی غیرقابل معامله در آن روزهایی باشد که ابرها تیره می شوند و آسمان تهدید می شود. و اگر در این فصل چکمه‌ها و شلوارها از پلاستیک ساخته شده‌اند، پالتوها از قلم نمی‌افتند. در این فصل، پالتو بارانی برش های خاصی دارد که بیشتر شبیه یک کت بارانی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.