دستگاه فشار خون activex که موجب برق گرفتگی و مرگ یک پیرزن شد

فشار خون بالا علت اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است و از هر 2 بزرگسال، 1 نفر را شامل می شود. با فشارسنج های مچی OMRON، می توانید فشار خون خود را در هر زمانی کنترل کنید و خوانش های دقیق مورد نیاز خود را دریافت کنید. با ویژگی‌های مختلف، ظرفیت ذخیره‌سازی و قابلیت اتصال به تلفن هوشمند، پیدا کردن موردی که برای شما مناسب است، ساده است.

نحوه خواندن مانیتور دیجیتال فشار خون
اکثر دستگاه های دیجیتال دستگاه فشار خون activex با دستورالعمل هایی در مورد نحوه استفاده از آنها ارائه می شوند. با این حال، در اینجا چند نکته در مورد چگونگی خواندن دقیق وجود دارد:
-بنشینید و بازوی خود را روی یک میز بگذارید تا کاف هم سطح قلب شما باشد.
– کاف را به خوبی دور بازوی خود بپیچید، اما نه خیلی محکم.
-دکمه Start را روی مانیتور فشار دهید.
-مانیتور به طور خودکار کاف را باد کرده و سپس آن را خالی می کند.
-وقتی خواندن کامل شد، مانیتور بوق می‌زند و فشار خون شما را نشان می‌دهد.

 

نظارت بر فشار خون در خانه می تواند به شما در درک بهتر خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی کمک کند. استفاده از تکنیک مناسب برای دریافت خواندن دقیق بسیار مهم است. عملی ترین کاربرد ردیابی فشار خون سیستولیک است که اساس اکثر دستورالعمل ها است. فشار دیاستولیک یک عامل خطر برای بسیاری از بیماری های مزمن نیز هست.

چگونه فشار خون اندازه گیری می شود
اندازه گیری فشار خون در مطب پزشکان و بیمارستان ها چگونه کار می کند؟ پس از آن، یک متخصص مراقبت های بهداشتی یک کاف بادی روی بازوی شما اعمال می کند. پس از باد شدن کاف، متخصص مراقبت های بهداشتی به آرامی دستگیره را محکم می کند. کاف دارای یک سنج بر روی آن است که به شما امکان می دهد فشار خون خود را اندازه گیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.