فروشنده ای با فروش شیشه سکوریت پرشیا جام یک شب میلیاردر شد

چه نوع شیشه سکوریت پرشیا جام وجود دارد؟ به این ترتیب، هیچ نوع متمایز شیشه ای وجود ندارد. به سادگی، شیشه سکوریت شده است یا نه. برای به دست آوردن این ویژگی، ورق شیشه ای تحت یک فرآیند حرارتی در حدود 635 درجه سانتیگراد قرار می گیرد تا خنک شدن ناگهانی هوا با فشار کنترل شده را دریافت کند.

بنابراین، شیشه ای با مقاومت زیاد در برابر تنش مکانیکی (خم شدن، ضربه) به دست می آید، به همین دلیل است که به عنوان “شیشه ایمنی” در نظر گرفته می شود زیرا خطر برش افراد را نشان نمی دهد (زیرا به قطعات کوچک و گرد می شکند). علاوه بر این، این فرآیند ساخت احتمال شکستگی ناشی از شوک حرارتی را کاهش می دهد.

همچنین می توان به این نکته اشاره کرد که ضخامت استاندارد شیشه سکوریت وجود ندارد، بلکه بسته به کاربرد متفاوت است و می تواند بین 5 تا 25 میلی متر باشد. به همین ترتیب، حداکثر بعد “معتدل” 2.1 x 4.2 متر است.

برنامه های کاربردی اصلی

پنجره ها یا نماهای بزرگ.
مکان هایی که در معرض ترافیک عمومی بالا هستند.
محوطه ساختمان ها (برای کنترل دمای داخلی).
کلاس های کریستال: تنظیمات خاص
بسته به نوع برخوردی که از شیشه سکوریت اصلی می‌شود، رنگ‌ها یا شفافیت‌های مختلفی را می‌توان دریافت کرد. این امر طراحی های مختلف و تنظیمات فضا را تسهیل می کند.

 

برخی از شناخته شده ترین انواع شیشه عبارتند از:

شیشه بی رنگ (و بسیار شفاف).

انواع شیشه سکوریت شده: شیشه بی رنگ
شیشه سکوریت که به نام شیشه “فلوت” نیز شناخته می شود، با شناورسازی روی مایع خنک می شود و در نتیجه ورقه ای با جرم همگن و شفافیت و پلان متری عالی به وجود می آید که به دلیل عدم وجود اعوجاج و نقص عملاً بی رنگ است.

به همین ترتیب، هنگامی که با محتوای اکسید آهن کم تولید می شود، یک کریستال “بسیار شفاف” به دست می آید، یعنی بدون رنگ مایل به سبز در لبه.

برنامه های کاربردی اصلی

نماها و فضاهای داخلی با سیستم های یکپارچه و شیشه دوبل.
شیشه تخت برای اجزای معماری و تجهیزات.
ویترین، دکوراسیون، مبلمان و قطعات شیشه ای که لبه های آن نمایان است.
شیشه رنگی

انواع شیشه سکوریت شده کریستل: شیشه رنگی
با حرکت به سمت انواع شیشه های رنگی، شیشه های رنگی به دلیل ترکیب مخلوط مذاب رنگ ها (اکسیدهای فلز، آهن، کبالت و سلنیوم) خواص کنترل خورشیدی عالی را ارائه می دهند.

به این ترتیب، این شیشه‌ها گرمای ناخواسته خورشیدی را کاهش می‌دهند، در حالی که اجازه می‌دهند نور طبیعی وارد شود و دید به بیرون را بهبود می‌بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.