سنگ مرمریت چینی بلایا را از خانه شما دور میکند

در حالی که وجود بلورهای به وضوح قابل مشاهده به سنگ مرمریت چینی یک سطح دانه ای و ظاهر کلی می دهد، اما این تنها چیزی است که آن را متمایز می کند، سنگ مرمر با وجود ماده معدنی اصلی آن، کلسیت، که سختی آن تنها سه است، سنگی بسیار بادوام است، سنگ مرمر مستعد لکه های فلزی است.

سنگ مرمر به دلیل ماهیت سبکش اغلب در طراحی معماری استفاده می شود، هیچ چیز بکرتر از مرمر سفید نیست، سنگ مرمر سخت، سیاه، قیر، خاکستری، صورتی، قهوه ای، سبز، زرد و آبی رنگ های استاندارد سنگ مرمر هستند، سنگ مرمر هنگامی که با اسید کلریدریک رقیق تصفیه می شود، گاز می گیرد.

سنگ مرمر محبوب ترین سنگ ساختمانی در بین انواع مختلف سنگ است، بیشترین استفاده از سنگ مرمر در ساختمان سازی و هنر است، با این حال، ویژگی های شیمیایی آن در زمینه ها و مشاغل دیگر نیز کاربرد دارد.

سنگ

سنگ مرمر نوعی سنگ است که در طول تاریخ بسیار مورد توجه بوده است، وقتی بناها و بناهای قدیمی را با دقت بیشتری بررسی می کنیم، می بینیم که سنگ مرمر در ساخت آنها بسیار استفاده شده است.

از موارد استفاده از این سنگ می توان به ساخت تاج محل اشاره کرد، با وجود این، این سنگ در ساخت و سازهای معاصر به عنوان یک عنصر تزئینی استفاده می شود، طیف وسیعی از کاربردهای داخلی و خارجی برای سنگ مرمر وجود دارد.

نه تنها این، بلکه از آنجایی که سنگ مرمر شفاف است، به نور اجازه می دهد تا از آن بتابد و درخشندگی ملایمی از خود ساطع کند، علاوه بر این، سنگ مرمر را می توان تا سطحی آینه مانند جلا داد، در نتیجه می توان از آن در ساخت مجسمه نیز استفاده کرد.

سنگ مرمر خرد شده معمولاً به عنوان مصالح سنگدانه و پرکننده در صنعت ساختمان استفاده می شود، نشان داده شده است که سنگ مرمر به دلیل وجود کلسیت شکننده تر از سنگ آهک است.

سفیدی برخی از تیله ها چشمگیر است، این پودر سفید که اغلب به عنوان وایتینگ شناخته می شود، بدون استفاده از این نوع خاص از تیله ها ساخته نمی شود، این ماده به عنوان سفید کننده، پرکننده و رنگدانه در کاغذ، رنگ و چند مورد دیگر استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.