استفاده از لامپ یو وی تصفیه آب در اعماق اقیانوس آرام

سیستم های UV را می توان برای ضد عفونی کردن آب در کاربردهای مختلف از جمله آب آشامیدنی، فاضلاب، آب پردازش، استخرها و حوضچه ها استفاده کرد.

لامپ یو وی تصفیه آب از 4 وات تا 1000 وات در دسترس هستند و به شما این امکان را می‌دهند که سیستم‌های ضدعفونی را برای تاسیسات شهری کوچک (لیتر در دقیقه) تا بسیار بزرگ که از چند صد لامپ استفاده می‌کنند طراحی کنید.

تجهیزات مسکونی
تصویر تجهیزات مسکونی
خانوارها می توانند آب آشامیدنی خود را با نصب سیستم های تصفیه آب UV در محل ورود به خانه، در محل استفاده (مانند سینک آشپزخانه) یا از طریق دستگاه های تصفیه جداگانه تصفیه کنند. آب باران را نیز می توان قبل از استفاده ضد عفونی کرد. این سیستم های UV اغلب با فیلترهایی ترکیب می شوند تا سایر مواد (کلر، ذرات) را از آب حذف کنند. توان لامپ تا 25 وات استفاده می شود.

تاسیسات شهری
تصویر تاسیسات شهری
در تاسیسات شهری، UV همیشه در ترکیب با سایر فن آوری های تصفیه استفاده می شود. سطوح ضد عفونی توسط دولت تنظیم می شود و سیستم های UV ما برای تضمین کیفیت آب طراحی، تایید و نصب می شوند. اکثر نصب‌ها به کاهش نور لامپ اجازه می‌دهند تا قدرت را با تغییرات کیفیت آب و جریان آب تطبیق دهد. توان لامپ تا 1000 وات

کاربردهای صنعتی

تصویر برنامه های صنعتی
صنایع برای بسیاری از اهداف به آب تمیز و ضد عفونی شده نیاز دارند – فرآیندهای تولید (خودرو، شیمی، آرایشی و بهداشتی)، شستشو و تمیز کردن مواد بسته بندی برای مواد غذایی و نوشیدنی ها، کشاورزی در گلخانه ها، و فرآیندهای اکسیداسیون پیشرفته برای صنعت نیمه هادی. در تمامی این صنایع آب مورد استفاده، بازیافت و استفاده مجدد قرار می گیرد. توان لامپ معمولی بین 25 تا 250 وات است.

لامپ های UV-C در صورت استفاده توسط متخصصانی که نحوه استفاده از آنها را می دانند حداقل خطر را به همراه دارند. آنها باید از چشم و پوست خود محافظت کنند تا از آسیب نور و صدمات شدید به چشم و پوست جلوگیری کنند. ما به مشتریان توصیه می‌کنیم در هنگام انتخاب تجهیزات احتیاط کنند و به دنبال شواهدی مبنی بر آزمایش شخص ثالث و همچنین گواهی مواد و اجزای الکتریکی دستگاه توسط سازمان‌های معروفی مانند NSF، UL، CSA، DVGW-OVGW یا سایر الزامات بین‌المللی باشند.

در حال حاضر، هیچ یک از لامپ‌های UV-C ما تحت هیچ‌یک از قوانین قابل اجرا به‌عنوان یک دستگاه پزشکی تأیید یا تأیید نشده‌اند و به همین دلیل، Signify و/یا هیچ‌کدام از شرکت‌های گروه آن در حال حاضر قصد ندارند از آنها به‌عنوان دستگاه‌های پزشکی در هر نقطه از کشور استفاده شود. جهان. گیاهان و/یا موادی که در معرض دوزهای بالاتر UV-C قرار دارند ممکن است آسیب ببینند و/یا تغییر رنگ دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.