آجر نسوز سهیل تهران از ورود جانوران موذی به خانه ها جلوگیری میکند

موارد استفاده از آجر بسیار گسترده است، آجر نسوز سهیل تهران با اینرسی حرارتی خود به آرامی گرم می شود و همچنین به آرامی سرد می شود، از آنجایی که عایق است، دمای بالایی را حفظ کرده و حفظ می کند.

اولین نکته ای که باید بدانید این است که چسباندن آجرهای شما باید با استفاده از ملات مقاوم در برابر حرارت انجام شود، هنگامی که ساخت و ساز مهر و موم شد، در نهایت می توانید از آن استفاده کنید.

آجر نسوز ذاتاً در برابر دماهای بالا مقاوم است، به همین دلیل است که عمدتاً برای ساخت و بازسازی اجاق نان، اجاق پیتزا، باربیکیو، شومینه و اجاق گازهای دسته جمعی استفاده می شود.

استفاده از فرآورده های نسوز در تمامی این اجاق ها بسیار حائز اهمیت است، زیرا با تنش های حرارتی قابل توجهی مواجه می شوند، با این حال این نوع آجر در دماهای بالا تا هزار و هفتصد درجه سانتی گراد خواص مکانیکی خود را حفظ می کند.

آجر

اصل آجر نسوز ساده است: گرما را جذب و ذخیره می کند تا توسط تشعشع آزاد شود، در مورد فر نان، انتقال حرارت از آجر اجاق به خمیر نقش عمده ای در کیفیت پخت دارد، کف فر باید از آجر نسوز باشد تا بتواند حرارت را جمع کرده و به تدریج آزاد کند.

یکی دیگر از کاربردهای آجر نسوز: محافظت از دیوارهای خود در پشت اجاق چوبی، در واقع این دیوار به دلیل مجاورت با منبع حرارتی در معرض دمای بسیار بالایی نیز قرار می گیرد.

 آجر معیاری است که قادر به مقاومت در برابر دماهای شدید است، به همین دلیل است که شما همیشه آن را در مجموعه های شومینه پیدا خواهید کرد، علاوه بر این، بسیار عالی و روستایی است و طرحی را ارائه می دهد که می تواند با بسیاری از محیط ها ترکیب شود.

استفاده از آجر نسوز برای دیوار امکان غلظت بهتر گرما را فراهم می کند و امکان تنظیم و به دست آوردن دمای بسیار بالا را به طور مداوم ارائه می دهد، بسته به نوع و کاربرد آجر، اجزای مختلفی در ساخت آجر نسوز وارد می شود.

برای رایج‌ترین آنها، دی ورمیکولیت یا شاموت، سیمان مذاب یا حتی دوغاب نسوز را خواهید یافت، بنابراین ویژگی بزرگ آن حفظ گرما و سپس آزاد کردن آن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.